Stylový nábytek

Tradice prověřená časem

Šaty dělaj člověka. Neplatí to jen o šatech, ale o všech věcech, kterými se obklopujeme. Jen máloco vypoví o člověku více než domov, ve kterém bydlí a pracovní prostředí, ve kterém pracuje. Kvalitně zařízený domov a pracovna bezesporu patří ke známkám úspěchu. Jsou to místa, která vytváří náš první dojem. Každý se rád setkává s úspěšnými lidmi, chceme se s nimi přátelit, bavit se a obchodovat. Je přirozené vybírat si za partnery v osobních i profesních životech ty úspěšné.

Vytvořte si interiér, který odráží vaši osobnost. Vnitřně všichni cítíme, co je pro nás to pravé. Nepodlehněte módním vlnám a vsaďte na klasický nábytek.

Stylové kolekce Triant jsou navržené s respektem ke klasickým architektonickým stylům. Mají prvky, které doplňují architekturu historických měšťanských domů a vil. Spolu s budovou tvoří reprezentativní prostor. Na rozdíl od starožitného nábytku jsou použity moderní výrobní postupy a materiály. Nábytek proto odpovídá současným potřebám domácností i kanceláří.

Věříme, že klíčem k úspěchu žít a pracovat v interiéru, který harmonicky doplňuje architekturu budovy, respektuje tradiční truhlářské řemeslo a používá přírodní materiály. Takový interiér nám dodává sebevědomí a novou energii.

Elegance

Zařizujete interiér budovy z přelomu 19. a 20. století? Chcete ho doplnit nábytkem, který koresponduje s architekturou budovy? Nábytek z kolekce Elegance je reprezentativní a nadčasový.

Prohlédnout kolekci Elegance

Classic

Tradiční stylový nábytek ve stylu českého historismu. Kolekce Classic nejlépe vyniká v prostředí historických interiérů, kde díky svému zdobení, řezbám a tradičním odstínům vytváří příjemné a reprezentativní prostředí.

Prohlédnout kolekci Classic

Harmony

Reprezentativní stylový nábytek pro zařízení zrekonstruovaných interiérů. Podtrhne krásu historické architektury a zároveň vytvoří příjemné prostředí, ve kterém se lidé cítí dobře.

Prohlédnout kolekci Harmony