Váš nákupní košík

Kuchyně na míru

Dodáme návrh, vizualizaci
a realizací Vaší vysněné kuchyně

na trhu
0 let
zákazníků nás doporučuje
0 %
realizovaných zakázek
0

Český

truhlář

Kuchyně na míru

Bez kompromisů, přesně podle Vašich představ

Potřebuji návrh

Chcete navrhnout kuchyni na míru pro Váš interiér? Umíme vše od návrhu až po realizaci. Máme vlastní architekty a návrháře, kteří Vám rádi pomohou. Domluvte si konzultaci.

Mám návrh, potřebuji realizaci

Máte již hotový návrh od architekta? Pošlete nám návrhy a my Vám uděláme nezávaznou nabídku.

Jsem architekt

Jste architekt nebo návrhář? Hledáte dodavatele? Pojďte s námi spolupracovat. Umíme výrobu a poradíme si se všemi technickými detaily.

Jak nás hodnotí zákazníci

Anonymní
Ověřený vlastníkOvěřený vlastník
5/5

Naše vysněná postel! Voní dřevem a krásně doplnila interiér naší ložnice. Design je nápaditý a provedení dokonalé.

Před 3 roky
Anonymní
Recenzent
5/5

Přehledné a vkusné stránky. Rád přijdu zase nakupovat.

Před 3 roky
Miroslav Mitrofan
Recenzent
5/5

Když jsme koupili s manželkou starobylý dům na náměstí v našem městě, tak vyvstal problém. Jakým nábytkem ho celý vybavit? Mou snahou bylo vybavit celý dům stejným stylovým nábytkem, který odpovídá jeho historii a architektonickému stylu. Mohu jen poděkovat, že na trhu je výrobce, který má takový nábytek.

Před 6 roky
Ivan Pop
Recenzent
5/5

Maximální spokojenost - výborná komunikace, rychlost i kvalitní provedení.

Před 6 roky
Zuzana Dvořáková
Recenzent
4/5

Profesionální jednání, trpělivost při plánování detailů, ochota zakázky na míru, bezproblémová přesná montáž na místě, cena vyšší - ale odpovídá kvalitě.

Před 6 roky
Marcela Strejčková
Recenzent
5/5

Nábytek TRIANT zdobí celý náš obývací pokoj již několik let a jsme s ním nadmíru spokojení. Návštěvy jej obdivují a to nás těší, dokonce se podivují tomu, že je to česká výroba. Jsme rádi, že jsme zvolili vaši firmu a nikdy nás ani nenapadlo přemýšlet o změně.

Před 6 roky
Karel Pospíšil
Recenzent
5/5

Objednali jsme atypickou sestavu knihoven a věšák na kabáty do předsíně, oboje upravené na míru. Po 4 letech konstatujeme vysokou kvalitu, žádné problémy a kvalitní montáž. Ocenili jsme i profesionální přístup architektky, která vypracovala návrh sestavy jak s ohledem na estetiku, tak i na užitnou hodnotu.

Před 6 roky
Alena Štěpánková
Recenzent
4/5

Komodu od Triant mám již 16 let a je stále krásná a dělá radost. Před 4 lety jsem si pořídila noční stolky a opět jsem velmi spokojená. Nábytek vyrábíte velice pěkný a i kvalitní. Nyní ale čekám na židle a vadí mi strašně dlouhá dodací lhůta.

Před 6 roky

Styl kuchyně

Moderní i klasická

Vyrobíme pro vás dřevěnou kuchyň s perfektní lakovanou povrchovou úpravou, nebo z odolného laminátu. Precizní práci se dřevem jsme se naučili výrobou klasického stylového nábytku. Tyto zkušenosti umíme promítnout i do nejrůznějších detailů na moderních kuchyních, které ocení i znalci.

Moderní kuchyně vyrábíme na míru z kvalitních současných materiálů. Kuchyně doplníme funkční technickou výbavou, jako jsou kovové zásuvky, výsuvné koše, výklopná dvířka a výsuvné potravinové skříně.

Stylové a rustikální kuchyně jsou založené na našich 32 letech zkušeností s výrobou stylového nábytku. Tyto stylové kuchyně vyrobíme s rámovými dvířky, ozdobnými profily a případně doplníme i ručními řezbami.

Materiály a komponenty moderních i stylových kuchyní doporučíme tak, aby splňovaly všechny Vaše požadavky a zároveň se vešly do rozpočtu.

Úchytky

Ozdobte svou kuchyň krásnými úchytkami a profily

Designové dánské úchytky mohou pozvednout i obyčejnou kuchyň na něco mimořádného. Úchytky jsou do detailu propracované a originální. Vybírat je možné z nabídky několika firem, které nabízejí moderní i rustikální úchytky.

Varianta úchytových lišt a profilů je velmi oblíbená kvůli vytvoření čistého designu kuchyně, úchytové profily a lišty se nabízí v mnoha barvách a při provozu kuchyně jsou velmi praktické.

Pracovní desky

Praktické a luxusní povrchy pracovních desek

Materiálů pracovních desek je spousta. My doporučujeme keramiku Lapitec. Jedná se o nejodolnější materiál, který nepoškrábete, nic se do něj nevsákne a nevadí mu ani horké nádobí. Podobné vlastnosti má i umělý kámen Technistone. Keramické pracovní desky LAPITEC a kámen TECHNOSTONE se vyrábějí v tloušťkách 12–30 mm a jsou plně probarvené ve svém profilu.

Pro příznivce přírodního kamene umíme dodat pracovní desky z mramoru, žuly, kvarcitu a dalších dostupných kamenů.

Pracovní desky z masivního dřeva, dub, buk, jasan, ořech apod. nabízíme v různých barvách s povrchovou úpravou lakováním anebo olejováním.

Laminátové pracovní desky a desky z kompaktu nabízíme od firem EGGER, FUNDERMAX, KAIND, KRONOSPAN v tloušťkách od 12–38 mm v obrovském rozsahu barev a povrchových struktur jsou nejdostupnější variantou pracovních desek.

Zásuvky a pojezdy

Elegance v pohybu

Používáme zásuvkové systémy BLUM LEGRABOX s krásným minimalistickým designem, které umožní efektivně využít vnitřní prostor skříněk. O perfektně hladký chod naložených zásuvek se starají kvalitní pojezdy s celoživotní zárukou.

Ekonomickou variantou jsou zásuvkové systémy STAR Design, které jsou nabízeny v širokém spektru rozměrů a použití. Mají dvě barevné varianty a jsou oblíbeným řešením.

Závěsy dvířek a výklopy horních skříněk používáme od firmy BLUM s celoživotní zárukou. Výklopy AVENTOS se vyrábějí v různých variantách pro více možností výklopů.

Vnitřní výbava kuchyní

Organizace zásuvek a skříněk usnadňuje práci

Vnitřní výbavu kuchyňských skříní a skříněk nabízíme od firem KESSEBOHMER, BLUM, HETTICH a WIRELI. Jedná se o široké spektrum výrobků, zvyšujících komfort a užitnou hodnotu kuchyně, jsou to především. Potravinové skříně výsuvné nebo policové, výsuvné policové systémy spodních skříněk, otočné karusely do rohových skříněk, výsuvné police do slepých rohů, výsuvné police na lahve, kořenky, utěrky, apod, výsuvné odpadkové koše apod.

Organizéry zásuvek nabízíme od firem KESSEBOHMER, BLUM, BLANCO a WIRELI.

Spotřebiče

Kvalitní a spolehlivá technika

Zde dodáváme široké spektrum, podle preferencí zákazníka a potřeb provozu kuchyně. Doporučujeme spotřebiče Miele, De Dietrich, Brandt, Whirlpool, Siemens a Bosch.

Jakou variantu zvolíte?

Pomůžeme vám vybrat vhodnou kombinaci materiálů, aby výsledná kuchyň odpovídala vašim představám i rozpočtu.

Style

Korpusy, dvířka a čílka zásuvek z kvalitních laminátů Egger na DTD deskách.

Prémiové kování BLUM.

Premium

Korpusy z kvalitních laminátů Egger na DTD deskách.

Dvířka a čílka zásuvek z masivního dřevěného rámu, nebo moderní přírodní dýhy, nebo lakovaná dvířka.

Prémiové kování BLUM

Exclusive

Korpusy z dýhované laťovkové desky. Přírodní dýhy dubu, třešně, nebo ořechu.

Dvířka a čílka zásuvek z masivního dřevěného rámu, nebo moderní přírodní dýhy, nebo lakovaná dvířka.

Prémiové kování BLUM

Chcete kuchyň na míru?

Nová kuchyň obnáší spoustu rozhodnutí. Se vším vám pomůžeme, aby byl celý proces co nejjednodušší. Na začátek si připravte následující informace.

TRIANT Ondřej Horák

Ondřej Horák

vedoucí prodejny

Chcete vyrobit nábytek na míru?

Napište Vaši představu či požadavky. Rádi pro Vás připravíme originální řešení přesně na míru.

Můžete také přiložit plánek místnosti, fotografie, náčrt, či návrh od architekta atd.

© TRIANT 2020, WebdesignTvorba webových stránek: WOOP.design

Tento web je chráněn před spamen pomocí reCAPTCHA od Google. Viz Ochrana soukromí a Smluvní podmínky.