Recenze a hodnocení

4,8
Založeno na 12 recenzích
5 hvězdiček
75
75%
4 hvězdičky
25
25%
3 hvězdičky
0%
2 hvězdičky
0%
1 hvězdička
0%
 1. Anonymní (ověřený vlastník)

  Naše vysněná postel! Voní dřevem a krásně doplnila interiér naší ložnice. Design je nápaditý a provedení dokonalé.

  Postel dvojlůžkoPostel dvojlůžko

 2. Anonymní

  Přehledné a vkusné stránky. Rád přijdu zase nakupovat.

 3. Miroslav Mitrofan

  Když jsme koupili s manželkou starobylý dům na náměstí v našem městě, tak vyvstal problém. Jakým nábytkem ho celý vybavit? Mou snahou bylo vybavit celý dům stejným stylovým nábytkem, který odpovídá jeho historii a architektonickému stylu. Mohu jen poděkovat, že na trhu je výrobce, který má takový nábytek.

 4. Ivan Pop

  Maximální spokojenost – výborná komunikace, rychlost i kvalitní provedení.

 5. Zuzana Dvořáková

  Profesionální jednání, trpělivost při plánování detailů, ochota zakázky na míru, bezproblémová přesná montáž na místě, cena vyšší – ale odpovídá kvalitě.

 6. Marcela Strejčková

  Nábytek TRIANT zdobí celý náš obývací pokoj již několik let a jsme s ním nadmíru spokojení. Návštěvy jej obdivují a to nás těší, dokonce se podivují tomu, že je to česká výroba. Jsme rádi, že jsme zvolili vaši firmu a nikdy nás ani nenapadlo přemýšlet o změně.

 7. Karel Pospíšil

  Objednali jsme atypickou sestavu knihoven a věšák na kabáty do předsíně, oboje upravené na míru. Po 4 letech konstatujeme vysokou kvalitu, žádné problémy a kvalitní montáž. Ocenili jsme i profesionální přístup architektky, která vypracovala návrh sestavy jak s ohledem na estetiku, tak i na užitnou hodnotu.

 8. Alena Štěpánková

  Komodu od Triant mám již 16 let a je stále krásná a dělá radost. Před 4 lety jsem si pořídila noční stolky a opět jsem velmi spokojená. Nábytek vyrábíte velice pěkný a i kvalitní. Nyní ale čekám na židle a vadí mi strašně dlouhá dodací lhůta.

Galerie realizací