Vyrábíme nábytek na míru.

Přijďte se poradit na prodejnu.

Prohlédněte si nábytek TRIANT na prodejně v Průhonicích. Ukážeme vám i materiály, vzorky odstínů a pomůžeme vybrat vhodné kování. Navrhneme vám vestavěný nábytek na míru.

1

Vyrábíme pro architekty

Architekti a interiéroví designéři si nechávají vyrobit nábytek pro své klienty u nás. Vědí, že dokážeme vymyslet vhodné technické řešení a zachovat navržený design. Jsme pro ně spolehlivý partner, na kterého se mohou obrátit i s náročnými realizacemi a servisem.
2

Typový nábytek TRIANT

Rozměrově i barevně přizpůsobíme typový nábytek TRIANT požadavkům na váš interiér.
3

Navrhneme vám interiér

Naše architekty vám poradí, jak vhodně rozložit nábytek v místnosti a zvolit barevné kombinace. Vytvoříme vám grafický návrhy pro lepší představu hotového interiéru.
Výběr materiálů

Masivní dřevo i kvalitní laminát

Rádi pracujeme s přírodními materiály, které přiznávají to čím opravdu jsou. Nejčastěji pracujeme s dřevěným masivem a dýhou. Kvalitní rakouské lamino Egger dobře funguje například v korpusech. Doporučíme vhodný materiál do vašeho projekty, aby vše vypadalo, tak jak si představujete a abyste se vešli do rozpočtu.

Kování

Komponenty od špičkových dodavatelů

Výroba nábytku by se neobešla bez kvalitních komponentů od předních světových dodavatelů. Například mechanismy na posuvné a skládané dveře od německé firmy Hettich. Zásuvkové systémy s hladkým chodem od firmy Blum s doživotní zárukou a mnoho dalších.

Úchytky

Originální doplňky

Nábytek doplníme originálními dánskými úchytkami Furnipart. Případně osadíme úchytkami dle vlastního výběru.

Látky

Čalouněné prvky v interiéru

Doporučíme z nepřeberného množství látek. Čalouněné prvky v interiéru vytvoří příjemnou útulnou atmosféru. Látky vhodně doplní interiér o barvy a vzory. Nabízíme látky od mnoha dodavatelů, například Hoepke, Dekoma a Výsledky Saum & Viebahn

Vytvoříme grafický návrh

Víme, že je těžké si představit nový interiér. Tím spíš když je dělaný na míru a předem si ho prohlédnout nemůžete. Tým našich architektů připraví vizualizace šitou na míru vašemu interiéru a požadavkům. Nábytek tak budete objednávat až ve chvíli, kdy jste s návrhem spokojeni. Zbývá už jen v klidu čekat a těšit se na váš nový interiér.

Jak postupovat?

Nová kuchyň obnáší spoustu rozhodnutí. Se vším vám pomůžeme, aby byl celý proces co nejjednodušší. Na začátek si připravte následující informace.

Chci pomoct s návrhem nábytku.

1

Najděte inspiraci

Projděte si naše realizace, časopisy, internet, Pinterest a stáhněte si obrázky nábytku, který se Vám líbí.
2

Změřte velikost místnosti.

Změřte velikost místnosti, kde bude nábytek stát, nebo sežeňte stavební plán. Stačí orientační rozměry, před realizací si místnost přijedeme přesně zaměřit.
3

Kontaktujte nás

Napište nám a zašlete nám podklady. Domluvíme se na schůzce a připravíme návrh, který bude odpovídat vašim představám i rozpočtu.

Chci použít návrh svého architekta.

1

Návrh interiéru

Nechte si udělat návrh nábytku u svého architekta, nebo designéra.
2

Promyslete rozměry a materiály

Součástí návrhu musí být jasné rozměry, popis navržených materiálů, kování a případně i vnitřní výbavy. Pokud návrh tyto informace neobsahuje, tak vám můžeme doporučit vhodné řešení.
3

Kontaktujte nás

Zašlete nám váš návrh a my připravíme cenovou nabídku.