Nábytek na míru

Nábytek si nekupujete každý den.

Každý z nás je jiný. Máme rozdílné potřeby i rozdílný vkus. Navíc žijeme v interiérech s různou velikostí a dispozicí. To je mnoho proměnných, které hrají roli v zařízení správného interiéru. Na trhu najdete celou řadu dodavatelů, kteří vám dodají nábytek hned. Mají ho skladem a možná ještě se slevou.

Před nákupem takového nábytku se zamyslete, jak dlouho vám takový nábytek má sloužit. Nejspíše to bude deset, dvacet let, možná na celý život. Opravdu chcete žít mezi nábytkem, kterému jste se museli přizpůsobit a který jste museli mít hned?

Interiér vnímáme, jako místo, které nás v mnohém ovlivňuje. Pokud chceme, aby nás ovlivňovalo správným směrem, tak je třeba zařizování věnovat dostatek péče a času. Nebojte se požádat o radu nás, nebo jiné odborníky. Architekti a bytoví designéři umí poradit a nasměrovat vás správným směrem.

Nábytek vyrobíme z materiálů, které vyjadřují váš styl. Namícháme odstíny, které nejlépe doplní interiér. Upravíme rozměry tak, aby se vešlo vše, co potřebujete. V takto zařízeném interiéru se budete cítit doma, skvěle si v něm odpočinete a zvládnete udělat i kus práce.

Barvy a materiály

Rádi pracujeme s přírodními materiály, protože se mezi nimi cítíme dobře. Jsme plně vybaveni na zpracování masivního dřeva. Pracujeme s tvrdými dřevinami, jako je dub, ořech, buk, jasan a třešeň.

Dub přírodní

Krémový lak

Antracitová barva

V interiérech používáme také dřevěné dýhované desky. Tyto desky jsou v některých případech vhodnější než masiv. Jde s nimi dosáhnout čistšího vzhledu nábytku s rovnoměrnější kresbou.

Umíme vám ušetřit peníze. Vnitřní části skříní můžeme vyrobit z lamino desek. Rádi používáme jednobarevné desky, které nepředstírají dřevo.

Přirozený odstín dřeva je krásný sám o sobě. Někdy je ovšem vhodné dřevo dobarvit na odstín, který lépe do interiéru sedne. Dřevo namoříme do potřebného odstínu. Na závěr se dřevěný povrch lakuje bezbarvými polyuretanovými, nebo akrylátovými laky. Lakem lze docílit hluboce matného i lesklého povrchu.

V případě, že chcete maximálně zachovat přírodní podstatu dřeva i použitých postupů, tak můžeme povrch dřeva naolejovat. Na dotek pak nejlépe cítíte strukturu dřeva. Olejovaný povrch ovšem vyžaduje pravidelnou údržbu.

Někdy je v interiéru dřeva až moc. Potom je vhodné udělat dvířka a čílka zásuvek lakovaná barvou. Například bílá dvířka na dřevěném korpusu vytvoří krásný kontrast, který dokáže nábytek odlehčit.

Speciální kovářské barvy používáme také na ocelových prvcích. Často se kombinuje právě antracitově černé kovové prvky se světlým dubovým dřevem a bíle lakovanými plochami. Tyto barvy působí kontrastně a výborně doplňují moderní interiér.

Třešeň mořená

Barva slonová kost

Mosaz

Klasický stylový nábytek naopak nejlépe vynikne v tmavších odstínech třešně, koňaku a ořechu. V posledních letech vznikají i nápadité kombinace s odstínem slonové kosti a patinou.

1

Vaše představa

Prohledejte internet a časopisy. Vyberte nábytek a realizace, které vás zaujaly. Abychom dokázali pomoct s návrhem potřebujeme představu o tom, co se vám líbí.
2

Současný stav

Vyfoťte současný stav interiéru. Sežeňte si plánky místností případně udělejte orientační zaměření. Tyto informace jsou důležité pro přípravu prvotní nabídky a návrhu. Finální zaměření uděláme my v pozdější fázi.
3

Návrh na míru

Zašlete nám všechny podklady a popište, jakou máte představu o novém interiéru. Nebo si s námi rovnou sjednejte schůzku a vše probereme osobně. To je nejrychlejší cesta ke kvalitní nabídce na míru.

Nový interiér vám ukážeme předem

Víme, že je těžké si představit nový interiér. Tím spíš když je dělaný na míru a předem si ho prohlédnout nemůžete. Tým našich architektů připraví vizualizace šitou na míru vašemu interiéru a požadavkům. Nábytek tak budete objednávat až ve chvíli, kdy jste s návrhem spokojeni. Zbývá už jen v klidu čekat a těšit se na váš nový interiér.

Jak má vypadat váš nový interiér?

Zdarma pro vás připravíme nezávaznou nabídku.