Vyrábíme

Nábytek na míru

Jak vybrat zakázkový nábytek?

Vyberte styl nábytku na míru, který se vám líbí.

Inspirovat se můžete na našich stránkách, v časopisech i kdekoliv jinde na internetu. Prohlédněte si nábytek na míru osobně v naší prodejně v Průhonicích.

 

Zvolte materiál a barvu, která vám sedne.

Barvy mohou vycházet ze stylu nábytku, který jste si vybrali. Výběr materiálu závisí na vašich preferencích a rozpočtu. Na prodejně v Průhonicích vám ukážeme různé varianty a poradíme s výběrem vhodného materiálu pro váš nábytek na míru.

 

Promyslete rozměry a výbavu.

Změřte místnost, kde bude nábytek na míru umístěný. Představte si, jak budete nábytek používat a co do něj budete ukládat. Na základě těchto informací vám doporučíme typy zásuvek a vnitřní výbavy.

 

Nábytek na míru v procesu plánování
1

Vyrábíme pro architekty

Architekti a interiéroví designéři si nechávají vyrobit nábytek pro své klienty u nás. Vědí, že dokážeme vymyslet vhodné technické řešení a zachovat navržený design. Jsme pro ně spolehlivý partner, na kterého se mohou obrátit i s náročnými realizacemi a servisem.
2

Nábytek na zakázku TRIANT

Rozměrově i barevně přizpůsobíme typový nábytek TRIANT požadavkům na váš interiér.
3

Navrhneme vám interiér

Naše architekty vám poradí, jak vhodně rozložit nábytek v místnosti a zvolit barevné kombinace. Vytvoříme vám grafický návrhy pro lepší představu hotového interiéru.

Nezávazná poptávka

  Kolik stojí nábytek na míru?

  Cena nábytku na míru závisí na mnoha faktorech. Kombinace všech komponentů, povrchových úprav a konstrukcí vytvářejí téměř nekonečné množství variant.Každý projekt je svým způsobem jedinečný a nábytek na míru je vyráběn přesně podle potřeb a požadavků našich zákazníků. Pro lepší představu o ceně jsme připravili několik ukázek vestavěných skříní na míru.

  Tyto skříně na míru si můžete osobně prohlédnout na prodejně v Průhonicích:

  Výběr materiálů

  Masivní dřevo i kvalitní laminát

  Rádi pracujeme s přírodními materiály, které přiznávají to čím opravdu jsou. Nejčastěji pracujeme s dřevěným masivem a dýhou. Kvalitní rakouské lamino Egger dobře funguje například v korpusech nábytku na míru.

  Doporučíme vhodný materiál do vaší skříně na míru, aby vše vypadalo, tak jak si představujete a abyste se vešli do rozpočtu.

  Kování

  Komponenty od špičkových dodavatelů

  Výroba nábytku na míru by se neobešla bez kvalitních komponentů od předních světových dodavatelů. Například mechanismy na posuvné a skládané dveře od německé firmy Hettich. Zásuvkové systémy s hladkým chodem od firmy BLUM s doživotní zárukou a mnoho dalších.

  Úchytky

  Originální doplňky

  Zakázkový nábytek doplníme originálními dánskými úchytkami Furnipart. Případně osadíme úchytkami dle vlastního výběru. Nábytek na míru s kvalitními a výraznými úchytkami může být nejen krásný, ale i ergonomický a praktický.

  Látky

  Čalouněné prvky v interiéru

  Doporučíme z nepřeberného množství látek. Výroba nábytku na míru se neobejde bez čalouněných prvků, které vytvoří příjemnou útulnou atmosféru.Látky vhodně doplní interiér o barvy a vzory. Nabízíme látky od mnoha dodavatelů, například Hoepke, Dekoma a Výsledky Saum & Viebahn

  Vytvoříme grafický návrh

  Víme, že je těžké si představit nový interiér. Pomůžeme vám představit si budoucí nábytek na míru ve vašem interiéru. Tým našich architektů připraví vizualizace zakázkového nábytku ve vašemu interiéru a podle vašeho zadání a požadavků. Nábytek na zakázku tak budete objednávat až ve chvíli, kdy jste s návrhem spokojeni. Zbývá už jen v klidu čekat a těšit se na váš nový interiér a skříně na míru.

  Drobnější vizualizace jednotlivých kusů nábytku pro vás připravíme zdarma. Grafický návrh celé místnosti s nábytkem na míru stojí 5000Kč. Následně při objednávce nábytku vám tuto částku vrátíme zpět ve formě slevy. Grafický návrh celé místnosti tak dostanete zdarma.

  Jak postupovat?

  Nové skříně na míru obnáší spoustu rozhodnutí. Se vším vám pomůžeme, aby byl celý proces co nejjednodušší. Na začátek si připravte následující informace.

  Chci pomoct s návrhem nábytku.

  1

  Najděte inspiraci

  Projděte si naše realizace, časopisy, internet, Pinterest a stáhněte si obrázky nábytku, který se Vám líbí.
  2

  Změřte velikost místnosti.

  Změřte velikost místnosti, kde bude nábytek na míru stát, nebo sežeňte stavební plán. Stačí orientační rozměry, před realizací si místnost přijedeme přesně zaměřit.
  3

  Kontaktujte nás

  Napište nám a zašlete podklady. Domluvíme se na schůzce a připravíme návrh nábytku na míru, který bude odpovídat vašim představám i rozpočtu.

  Chci použít návrh svého architekta.

  1

  Návrh interiéru

  Nechte si udělat návrh nábytku na míru u svého architekta, nebo designéra.
  2

  Promyslete rozměry a materiály

  Součástí návrhu musí být jasné rozměry, popis navržených materiálů, kování a případně i vnitřní výbavy. Pokud návrh tyto informace neobsahuje, tak můžeme doporučit vhodné řešení pro váš nábytek na zakázku.
  3

  Kontaktujte nás

  Zašlete nám váš návrh a my připravíme cenovou nabídku na skříně na míru a zakázkový nábytek.

  Nezávazná poptávka

   Proč si nechat vyrobit nábytek na míru?

   Výroba zakázkového nábytku má řadu předností a samozřejmě i nějaké nevýhody. Každý interiér je jedinečný a stejně tak i lidé, kteří v něm žijí. Výroba nábytku na míru umožní zohlednit všechny požadavky zákazníků a napasovat je do daného interiéru.

   Nábytek na míru lze přizpůsobit přesně podle potřeby. Například šatní skříně na míru mají takovou dispozici, aby se do nich vešlo vše co zákazník potřebuje.

   Tento proces je samozřejmě časově náročnější než nákup skladového nábytku v obchodním domě. Je potřeba nábytek na míru navrhnout. Tomu předchází konzultace se zákazníky, zaměřování prostoru, hledání vhodného řešení zakázkového nábytku.

   Poté co dojde k vytvoření návrhu na vhodný nábytek na míru, se může začít s výrobou.

   Výroba zakázkového nábytku je časově náročnější než sériová výroba běžného nábytku. Na každý kus nábytku na míru je třeba zhotovit výrobní dokumentaci, objednat materiál a individuálně zpracovat každý dílec. Nábytek na míru se z velké části vyrábí ručně.

   Výroba nábytku na míru a šatních skříní na míru jde jen obtížně automatizovat, a proto trvá déle. Nábytek na míru se z velké části vyrábí ručně. Skříně na míru se poté montují na místě u zákazníka, aby přesně sedly do daného prostoru.

   S delším výrobním časem zakázkového nábytku souvisí i vyšší cena. Kvalitně zpracovaný nábytek na míru může vydržet na celý život. Skříně na míru přitom nemusí být nedostupný luxus. Na trhu je celá řada materiálů v různých cenových relacích. Nábytek na míru tedy lze nakonfigurovat podle možností zákazníka.

   Dobře zvolený design a materiály nábytku na míru vytvoří příjemné prostředí, kde se lidé cítí dobře a tento pocit komfortu a pohody se dá penězi jen těžko vyčíslit.