Nábytek
na míru umíme

Poradíme si s návrhem
i realizací

0 let
na trhu
0 %
zákazníků nás doporučuje
0
realizovaných zakázek

Český

truhlář

Nábytek na míru

Bez kompromisů, přesně podle Vašich představ

Potřebuji návrh

Chcete nábytek na míru? Umíme vše od návrhu až po realizaci. Máme vlastní architekty a návrháře, kteří Vám rádi pomohou. Domluvte si konzultaci.

Mám návrh, potřebuji realizaci

Máte již hotový návrh od architekta? Pošlete nám návrhy a my Vám uděláme nezávaznou nabídku.

Jsem architekt

Jste architekt nebo návrhář? Hledáte dodavatele? Pojďte s námi spolupracovat. Umíme výrobu a poradíme si se všemi technickými detaily.

Jak nás hodnotí zákazníci

Anonymní
Verified ownerVerified owner
5/5

Naše vysněná postel! Voní dřevem a krásně doplnila interiér naší ložnice. Design je nápaditý a provedení dokonalé.

Před 3 měsíci
Anonymní
5/5

Přehledné a vkusné stránky. Rád přijdu zase nakupovat.

Před 3 měsíci
Miroslav Mitrofan
5/5

Když jsme koupili s manželkou starobylý dům na náměstí v našem městě, tak vyvstal problém. Jakým nábytkem ho celý vybavit? Mou snahou bylo vybavit celý dům stejným stylovým nábytkem, který odpovídá jeho historii a architektonickému stylu. Mohu jen poděkovat, že na trhu je výrobce, který má takový nábytek.

Před 3 roky
Ivan Pop
5/5

Maximální spokojenost - výborná komunikace, rychlost i kvalitní provedení.

Před 3 roky
Zuzana Dvořáková
4/5

Profesionální jednání, trpělivost při plánování detailů, ochota zakázky na míru, bezproblémová přesná montáž na místě, cena vyšší - ale odpovídá kvalitě.

Před 3 roky
Marcela Strejčková
5/5

Nábytek TRIANT zdobí celý náš obývací pokoj již několik let a jsme s ním nadmíru spokojení. Návštěvy jej obdivují a to nás těší, dokonce se podivují tomu, že je to česká výroba. Jsme rádi, že jsme zvolili vaši firmu a nikdy nás ani nenapadlo přemýšlet o změně.

Před 3 roky
Karel Pospíšil
5/5

Objednali jsme atypickou sestavu knihoven a věšák na kabáty do předsíně, oboje upravené na míru. Po 4 letech konstatujeme vysokou kvalitu, žádné problémy a kvalitní montáž. Ocenili jsme i profesionální přístup architektky, která vypracovala návrh sestavy jak s ohledem na estetiku, tak i na užitnou hodnotu.

Před 3 roky
Alena Štěpánková
4/5

Komodu od Triant mám již 16 let a je stále krásná a dělá radost. Před 4 lety jsem si pořídila noční stolky a opět jsem velmi spokojená. Nábytek vyrábíte velice pěkný a i kvalitní. Nyní ale čekám na židle a vadí mi strašně dlouhá dodací lhůta.

Před 3 roky

Kování

Komponenty od špičkových dodavatelů

Výroba nábytku na míru by se neobešla bez kvalitních komponentů od předních světových dodavatelů. Například mechanismy na posuvné a skládané dveře od německé firmy Hettich. Zásuvkové systémy s hladkým chodem od firmy BLUM s doživotní zárukou a mnoho dalších.

Úchytky

Originální doplňky

Zakázkový nábytek doplníme originálními dánskými úchytkami Furnipart. Případně osadíme úchytkami dle vlastního výběru. Nábytek na míru s kvalitními a výraznými úchytkami může být nejen krásný, ale i ergonomický a praktický.

Látky

Čalouněné prvky v interiéru

Doporučíme z nepřeberného množství látek. Výroba nábytku na míru se neobejde bez čalouněných prvků, které vytvoří příjemnou útulnou atmosféru.Látky vhodně doplní interiér o barvy a vzory. Nabízíme látky od mnoha dodavatelů, například Hoepke, Dekoma a Výsledky Saum & Viebahn

Vytvoříme grafický návrh

Kvalitní vizualizace Vám pomůže představit si výslednou realizaci

Vytvoříme 3D vizualizace

Víme, že představit si nový interiér je těžké. Tým našich architektů Vám pomůže. Připraví 3D vizualizace zakázkového nábytku ve vašemu interiéru a podle vašeho zadání a požadavků. Nábytek na zakázku tak budete objednávat až ve chvíli, kdy jste s návrhem spokojeni. Zbývá už jen v klidu čekat a těšit se na váš nový interiér na míru.

Návrhy při objednávce zdarma

Drobnější vizualizace jednotlivých kusů nábytku pro vás připravíme zdarma. Grafický návrh celé místnosti s nábytkem na míru stojí 5 000 Kč. Následně při objednávce nábytku vám tuto částku vrátíme zpět ve formě slevy. Grafický návrh celé místnosti tak dostanete zdarma.

Galerie vizualizací

Kolik stojí nábytek na míru?

Cenu nábytku na míru určuje mnoho faktorů. Kombinace komponentů, povrchových úprav a konstrukcí. Každý projekt je jedinečný a nábytek na míru děláme přesně podle Vašich představ. Pro lepší představu o ceně se podívejte na příklady vestavných skříní.

Prohlédnout si je můžete i u nás v showroomu.

TRIANT-Moderni-vestavena-skrin-s-vesakem-03

Moderní vestavěná skříň s věšákem

TRIANT-Skříň-ořech-01

Ořechová šatní skříň

TRIANT-Satni-skrin-s-posivnymi-dvermi-a-zrcadlem-02

Šatní skříň s posuvnými dveřmi a zrcadlem

Praha Smíchov, Radovan Mačák

Šatní skříň s prosklenými dveřmi

TRIANT-Šatní-skříň-Elegance-posuvné-čtverec

Stylová skříň Elegance

TRIANT-Vestavena-satni-skrin-s-otviracimi-dvermi-03

Stylová vestavěná šatní skříň s otvíracími dveřmi

Chcete nábytek na míru?

Vybírání nábytku na míru obnáší spoustu rozhodnutí. Se vším vám pomůžeme, aby byl celý proces co nejjednodušší. Na začátek si  připravte následující informace.

1. Najděte inspiraci

Projděte si naše realizace, časopisy, internet, Pinterest a stáhněte si obrázky nábytku, které se Vám líbí.

2. Změřte velikost místnosti

Změřte velikost místnosti, kde bude nábytek na míru stát, nebo sežeňte stavební plán. Stačí orientační rozměry, před realizací si místnost přijedeme přesně zaměřit.

3. Kontaktujte nás

Napište nám a zašlete podklady. Domluvíme se na schůzce a připravíme návrh nábytku na míru, který bude odpovídat vašim představám i rozpočtu.

Ondřej Horák

Ondřej Horák

vedoucí prodejny

Chcete vyrobit nábytek na míru?

Napište Vaši představu či požadavky. Rádi pro Vás připravíme originální řešení přesně na míru.

Můžete také přiložit plánek místnosti, fotografie, náčrt, či návrh od architekta atd.