Kariéra

Koho hledáme

Pozice

Architekt/designér – prodej nábytku

Vytváříme krásné interiéry pro naše klienty. Podílet se na tom můžete i vy.

Pracujeme v malém týmu rodinné firmy s tradicí, kde se dokážeme domluvit. Žádná velká byrokracie.

Příjemné prostředí showroomu s kvalitním nábytkem v Průhonicích.

Kreativní práce. Vaše návrhy nezůstanou jen na papíře, ale budou dělat radost zákazníkům.

Požadujeme
  • Zkušenosti s navrhováním interiérů, architekturou, designem.
  • Vzdělání se zaměřením na nábytek, architekturu, design.
  • Chuť bavit se s lidmi, hledat jejich potřeby a pomáhat s návrhem vysněného interiéru.
  • Zkušenosti ze Sketchup, nebo CAD software.
  • Zručnost a technickou zdatnost. Nebát se vyměnit žárovku, nebo dotáhnout šroubek, když to bude potřeba.
Nabízíme
  • Pracovní smlouva na hlavní pracovní poměr.
  • Vysoké provize z uzavřených zakázek. Nemáme horní limit.
  • Příjemné pracovní prostředí, které je dobře dostupné.
  • Práce na zajímavých projektech.
Náplň práce
  • Komunikace se zákazníky v showroomu v Průhonicích
  • Návrhy interiérů pro zákazníky
  • Řízení zakázky – budete kontaktní osoba pro zákazníka po celou dobu realizace zakázky. Budete komunikovat s výrobou.
  • Návrhy a vizualizace pro účely marketingu.
  • Návrhy a uspořádání nábytku a dekorací na prodejně.
Pracovní doba
  • pondělí, úterý, středa – 10:00 – 19:00 + pauza na oběd
  • čtvrtek, pátek – VOLNO
  • sobota, neděle (práce každý druhý víkend) 10:00 – 19:00
Pozice

Konstruktér nábytku a příprava výroby

Náplní práce je tvorba projektové dokumentace k výrobkům TRIANT. Navrhování vhodných konstrukčních řešení typového i atypického nábytku. Příležitostně zaměření u klientů a pomoc na dílně. Místo výkonu práce je Kutná Hora.

Požadujeme
  • Zkušenosti s AutoCAD, nebo podobným CAD software.
  • Orientace v konstrukci nábytku a jeho výrobě
  • Spolehlivost, pečlivost a zdravý rozum
Nabízíme
  • Kreativní práci na zajímavých projektech
  • Přátelský kolektiv rodinné firmy
  • Individuální přístup
Pozice

Truhlář pro výrobu nábytku

Náplní práce je výroba typového i atypického nábytku TRIANT, který se vyrábí především z masivního dřeva a dýhovaných desek.

Požadujeme
  • Zkušenosti s výrobou nábytku
Nabízíme

Napište nám