Stela

Zaoblené tvary, masivní dřevo, atraktivní barevné kombinace. Nábytek z kolekce Stela tvoří nápadité solitéry do moderních interiérů.

Design

Kolekce Stela vychází z návrhů českého designéra Petra Šebely. Charakteristickým prvkem jsou zaoblené hrany a oblý tvar dvířek. Díky kombinaci s lakovanými plochami působí nábytek jemně a výborně se hodí do současných interiérů, jako solitér i pro zařízení celých místností.

Materiály

Nábytek se vyrábí z masivního dubového nebo ořechového dřeva. Dřevěné spoje jsou provedeny tak, abyste mohli vidět průřez masivním dřevem na zaoblené hraně. Dvířka a zásuvky jsou ze zaoblených lakovaných desek v bílé barvě (na přání i v jiných odstínech). Veškeré kování je od firmy BLUM. Povrchová úprava je dělaná vysoce odolnými oleji nebo hluboce matným akrylátovým lakem.

Na míru

Rozměry nábytku jsou navržené designérem tak, aby byly ve vzájemně správných poměrech. My nabízíme možnost upravovat rozměry výrobků dle přání a potřeb vašich interiérů. Naši architekti vám pomohou s výběrem správných rozměrů a vytvoří vizualizaci nábytku pro lepší představu o konečné podobě výrobku. Nábytek vám tak bude maximálně vyhovoval a co nejlépe plnil potřebné funkce.

Katalog nábytku Stela