Regata

Ukažte, že je váš nábytek opravdu z masivního dřeva. Masivní korpusy a desky ze silných dubových desek nechají vyniknout přirozenou krásu dřeva.

Design

Design kolekce Regata připravil Petr Šebela, který má bohaté zkušenosti s používáním přírodních materiálů v interiéru. Do konstrukce skříněk jsou elegantně zakomponované masivní dobové nohy, které odlehčují celkově robustní vzhled tohoto nábytku.

Materiály

Nábytek se vyrábí kompletně z masivního dubového, nebo ořechového dřeva. Dřevěné spoje jsou provedeny tak, abyste mohli vidět průřez masivním dřevem. Čílka dvířek a zásuvek mohou být z lakované MDF, aby se vytvořil nápaditý kontrast k dřevěnému masivu.

Na míru

Rozměry nábytku můžeme upravit na míru. V katalogu naleznete doporučené rozměry jednotlivých prvků, které mají osvědčené proporce a dobře vyhovují do většiny interiérů. Pokud víte, že je pro vás vhodnější jiný rozměr, můžeme u nábytku upravit všechny rozměry i konfiguraci nábytku.

Televizní sestavy Regata

Prohlédněte si ukázky televizních sestav Regata. Poskládali jsme je ze standardních skříněk i z prvků na míru. Představivosti se meze nekladou.

Zobrazit všechny výrobky Regata