Regata

Ukažte, že je váš nábytek opravdu z masivního dřeva. Masivní korpusy a desky ze silných dubových desek nechají vyniknout přirozenou krásu dřeva.

Design

Design kolekce Regata vytvořil Ing. Petr Šebela, nositel několika mezinárodních ocenění za design nábytku, který má bohaté zkušenosti s používáním přírodních materiálů, především dřeva v interieru. Kolekce REGATA je svým designem a konstrukcí z masivního dřeva určena pro moderní nadčasové interiery.

Materiály

Nábytek vyrábíme z masivního dubu, jasanu a nebo ořechu, díky konstrukci je možné na vrchních plátech, dvířkách, zásuvkách apod vidět příčné řezy v masivním dřevě. Boky skříněk se ve spodní části elegantně zalamují do zužujících se nohou. Zásuvky jsou celomasivní v rozích s ozubenými spoji na výsuvech BLUM. Čílka zásuvek mohou být i v barvách dle vzorkovnice RAL. Povrchová úprava je dvojí, 100% přírodní oleje včetně široké nabídky barevných variant. Oleje na exponované plochy jsou vysoce odolné, vhodné i na kuchyňské desky. Také lakujeme akrylovými hluboce matnými laky s možností mnoha odstínů moření.

Na míru

Rozměry nábytku jsou navržené designérem tak, aby byly ve vzájemně správných poměrech. My nabízíme možnost upravovat rozměry výrobků dle přání a potřeb vašich interiérů. Naši architekti vám pomohou s výběrem správných rozměrů a vytvoří vizualizaci nábytku pro lepší představu o konečné podobě výrobku. Nábytek vám tak bude maximálně vyhovoval a co nejlépe plnil potřebné funkce.

 

Televizní sestavy Regata

Prohlédněte si ukázky televizních sestav Regata. Poskládali jsme je ze standardních skříněk i z prvků na míru. Představivosti se meze nekladou.

Katalog nábytku Regata