Harmony

Reprezentativní stylový nábytek pro zařízení zrekonstruovaných interiérů. Podtrhne krásu historické architektury a zároveň vytvoří příjemné prostředí, ve kterém se lidé cítí dobře.

Design

Kolekce Harmony byla navržena do českých stylových interiérů, kde vytváří reprezentativní a zároveň pohodlné prostředí. Výrazné rampy, profilace dvířek a lištování v kombinaci s lakovanými povrchy dělá z Harmony luxusní nábytek.

Materiály

Nábytek Elegance je složen z mnoha komponentů a materiálů, ze kterých si bere to nejlepší pro dané použití. Pohledové desky jsou dýhované třešňovým dřevem, které má výraznou dekorativní kresbu. Vnitřní desky jsou dýhované dřevem anigre, které má jednodušší kresbu a nepůsobí rušivě. Ozdobné lišty a dekorace jsou z masivní olše, která se dobře opracovává a barevně doplňuje třešeň.

Na míru

Rozměry nábytku můžeme upravit na míru. V katalogu naleznete doporučené rozměry jednotlivých prvků, které mají osvědčené proporce a dobře vyhovují do většiny interiérů. Pokud víte, že je pro vás vhodnější jiný rozměr, můžeme u nábytku upravit všechny rozměry i konfiguraci nábytku.