Elegance

Zařizujete interiér budovy z přelomu 19. a 20. století? Chcete ho doplnit nábytkem, který koresponduje s architekturou budovy? Nábytek z kolekce Elegance je reprezentativní a nadčasový.

Design

Návrh kolekce Elegance vznikl pro zařízení reprezentativních prostor institucí, jako jsou ambasády, soudy a radnice. Později byly proporce nábytku a design upraven tak, aby vyhovoval použití v soukromých interiérech. Kolekce Elegance je stylový nábytek s velmi nadčasovým charakterem.

Materiály

Nábytek Elegance je složen z mnoha komponentů a materiálů, ze kterých si bere to nejlepší pro dané použití. Pohledové desky jsou dýhované třešňovým dřevem, které má výraznou dekorativní kresbu. Vnitřní desky jsou dýhované dřevem anigre, které má jednodušší kresbu a nepůsobí rušivě. Ozdobné lišty a dekorace jsou z masivní olše, která se dobře opracovává a barevně doplňuje třešeň.

Na míru

Rozměry nábytku můžeme upravit na míru. V katalogu naleznete doporučené rozměry jednotlivých prvků, které mají osvědčené proporce a dobře vyhovují do většiny interiérů. Pokud víte, že je pro vás vhodnější jiný rozměr, můžeme u nábytku upravit všechny rozměry i konfiguraci nábytku.