Designový nábytek

Skutečné dřevo žádnou imitací nenahradíte

Chcete si doma skutečně odpočinout, cítit se pohodlně a bezpečně? Zní to jako samozřejmost, ale ne všechny interiéry vám k tomu pomohou. Lidský organismus se vyvíjel miliony let. Dodnes na lidskou mysl působí vlivy, které máme hluboko zakořeněné a které vnímáme jen podvědomě. Lidé se vždy obklopovali materiály, které našli v přírodě – kámen, dřevo.

Znáte ten pocit, když vejdete do interiéru, ve kterém se okamžitě cítíte dobře, ale nedokážete pojmenovat čím to je? Pravděpodobně je to díky použitým přírodním materiálům. Často se také setkáváme se různými imitacemi dřeva a kamene, které mají přesně opačný vliv – na zdánlivě hezkém interiéru nám něco nesedí.

Při návrhu designových kolekcí TRIANT jsme tyto poznatky brali v úvahu. Použili jsme masivní dřevo, které je náročné na zpracování a pomocí moderních technologií ho opracovali do formy, která skvěle doplňuje současné české interiéry. Nábytek jsme osadili nejmodernějším kováním značek Blum, Hettich a Kesseböhmer. Nebáli jsem se použít ani speciální odolné lamináty, které doplní masivní dřevo.

Věříme, že použitý materiál v interiéru by měl být autentický – dřevo ze dřeva, kámen z kamene, plast z plastu. Nedělejme z materiálů něco, co nejsou. Právě to je klíček k interiéru, který budete vnímat všemi smysly a kde nejlépe načerpáte novou energii.

Atua

Kolekce pro klienty, kteří hledají nábytek z tvrdého masivního dřeva. Nábytek který je odolný a zároveň vypadá subtilně. Se skandinávskou inspirací pro české prostředí. Do útulného moderního interiéru.

Prohlédnout kolekci Atua

Regata

Ukažte, že je váš nábytek opravdu z masivního dřeva. Masivní korpusy a desky ze silných dubových desek nechají vyniknout přirozenou krásu dřeva.

Prohlédnout kolekci Regata

Brown

Reprezentativní nábytek navazující na styl art deco. Skvěle doplňuje interiéry historických budov, kterým dodá současný design. Krásná kresba dřeva z amerického ořechu působí luxusně v moderních rezidencích.

Prohlédnout kolekci Brown

Samanta

Nábytek do současných moderních a venkovských interiérů. Pro klienty kteří hledají moderní nábytek s nádechem klasiky. Nábytek který vytvoří příjemné a útulné prostředí domova.

Prohlédnout kolekci Samanta

Designové stoly

Stůl má v domácnosti jedinečné místo. Tvoří střed domácnosti. Místo u kterého se setkáváme s rodinou a přáteli. Vytváří prostor, který nás dává dohromady.

Prohlédnout designové stoly