Atua

Kolekce pro klienty, kteří hledají nábytek z tvrdého masivního dřeva. Nábytek který je odolný a zároveň vypadá subtilně. Se skandinávskou inspirací pro české prostředí. Do útulného moderního interiéru.

Design

Kolekci Atua navrhla česká designérka Iva Bastlová. Vznikla s ohledem na požadavky moderní české domácnosti, jako je vysoká odolnost materiálů, přírodní materiály, praktičnost a zároveň nápaditost. Díky použitým technologickým postupům se jedná je jedinečný nábytek na trhu.

Materiály

Nábytek se vyrábí z masivního dubového nebo ořechového dřeva. Korpusy některých skříněk lze vyrobit i v dýhované variantě. Dřevěné spoje jsou provedeny tak, abyste mohli vidět průřez masivním dřevem. Dvířka z zásuvky mohou být potažené speciální vrstvou z vysoce matného laminátu, který je odolný minimalizuje zanechané otisky prstů. Veškeré kování je od firmy BLUM. Povrchová úprava je dělaná vysoce odolnými oleji nebo hluboce matným akrylátovým lakem.

Na míru

Rozměry nábytku jsou navržené designérem tak, aby byly ve vzájemně správných poměrech. My nabízíme možnost upravovat rozměry výrobků dle přání a potřeb vašich interiérů. Naši architekti vám pomohou s výběrem správných rozměrů a vytvoří vizualizaci nábytku pro lepší představu o konečné podobě výrobku. Nábytek vám tak bude maximálně vyhovoval a co nejlépe plnil potřebné funkce.