Atua

Kolekce pro klienty, kteří hledají nábytek z tvrdého masivního dřeva. Nábytek který je odolný a zároveň vypadá subtilně. Se skandinávskou inspirací pro české prostředí. Do útulného moderního interiéru.

Design

Kolekci Atua navrhla česká designérka Iva Bastlová. Vznikla s ohledem na požadavky moderní české domácnosti, jako je vysoká odolnost materiálů, přírodní materiály, praktičnost a zároveň nápaditost. Díky použitým technologickým postupům se jedná je jedinečný nábytek na trhu.

Materiály

Nábytek se vyrábí kompletně z masivního dubového, nebo ořechového dřeva. Dřevěné spoje jsou provedeny tak, abyste mohli vidět průřez masivním dřevem. Dvířka z zásuvky mohou být potažené speciální vrstvou z vysocematného laminátu, který je odolný minimalizuje zanechané otisky prstů.

Na míru

Rozměry nábytku můžeme upravit na míru. V katalogu naleznete doporučené rozměry jednotlivých prvků, které mají osvědčené proporce a dobře vyhovují do většiny interiérů. Pokud víte, že je pro vás vhodnější jiný rozměr, můžeme u nábytku upravit všechny rozměry i konfiguraci nábytku.