Stylový nábytek TRIANT

Vzhled stylového nábytku se ve velké míře inspiruje historickými styly od renesance přes baroko až po art deco. Design nábytku bývá v různé míře zdobený. Některé kousky mají bohaté zdobení po vzoru baroka, jiné si drží čistších linií ozdobených pouze drobnými řezbami, nebo mosazným kováním. Povrchové úpravy většinou nechají vyniknout dřevěnou texturu. V některých případech může být nábytek i zlacený, stříbřený, nebo kombinující více barev.

V této sekci naleznete výběr značek a jejich kolekcí, které zapadají do kategorie stylového nábytku. Firma Triant má mnohaletou tradici ve výrobě vlastních kolekcí stylového nábytku i zkušenosti s prodejem značkového luxusního nábytku. V naší nabídce naleznete pouze výrobce, u kterých je kvalita provedení na prvním místě. Nábytek je důleživou součástí našich interiérů i našich životů. Investice do kvalitního nábytku se vyplatí.

Nábytek TRIANT

Díky svému designu se nábytek od firmy Triant hodí také k vybavení pracoven a jednacích místností, hotelů, restaurací či vináren. Každý produkt je originál, ke všem zakázkám je možnost vytvořit i atypické kusy na přání zákazníka. Společnost Triant udělá pro spokojenost svých klientů opravdové maximum. Společnost Triant nabízí kvalitní nábytek hned v několika kolekcích. Jedná se například o kolekce Classic, Elegance či Harmony, které zaujmou příznivce klasického stylového nábytku.

Classic

Nábytková řada vyrobená z masivního dřeva a kvalitní ořechové dýhy. Design si inspiruje českým historismem. Předností je velká variabilita.

Elegance

Nábytkový soubor v třešňovém dřevě navržen nejlepšími českými architekty. Tvarová jednoduchost zajišťuje tomuto souboru vysoce nadčasový efekt.

Harmony

Nábytkový soubor reflektující nejnovější trendy ve stylovém nábytku. Jedinečné detaily nejlépe vyniknou v patinovaných povrchových úpravách.

Grand

Stylová nábytková řada je díky své estetické jednoduchosti, výhodné ceně a světlým barevným odstínům s patinou velmi oblíbená.

Nábytek Scappini

Italská společnost Scappini, zabývající se výrobou klasického nábytku, byla založena v roce 1980 a od té doby si nasbírala nespočet zkušeností, které aktivně uplatňuje. Dnes je významnou exportní firmou, která dodala nábytek i do hotelů v Karlových Varech a Praze. Za dobu jejich působnosti se vypracovali na vysokou úroveň a nyní vyváží do více než padesáti zemí po celém světě. Od roku 1999 společnost Scappini vyrábí nábytek do luxusních hotelových pokojů, vil apod. Exkluzivní zboží značky Scappini si můžete prohlédnout a objednat v naší podnikové prodejně.

Obývací pokoje

Nábytek pro výbavu zdobených obývacích pokojů. Originální televizní skříně, konferenční stolky, knihovny, vitríny a mohé další.

Pracovny

Prohlédněte si robustní pracovní stoly, drobné psací stolky a velké množství knihoven.

Ložnice

Zdobené barokní čela postelí i jednoduché elegantní designy nočních stolků a šatních skříní.

Vitríny

Klasické vitríny se zdobnými řezbami, prosklenými stěnami i policemi, ve kterých nejlépe vynikne sklo a porcelán.

Jídelny

Kvalitní jedenlí stůl je středem každé domácnosti. Stoly nabízíme v různých velikostech i tvarech. Jídelny doplní vitríny a příborníky.

Nábytek Stilles

Počátky firmy Stilles sahají až do roku 1945, kdy pan Durn spojil malou skupinku tesařů, kteří se začali starat o obnovu starého nábytku. Později přidali do své nabídky výrobu nábytku na zakázku. Poptávka po jejich kvalitních výrobcích se však stále zvyšovala, a tak v roce 1970 vznikla společnost Stilles, stylový nábytek a vnitřní vybavení. Od začátku své působnosti si tato společnost nasbírala nespočet zkušeností, které při své tvorbě aktivně uplatňuje. Z tohoto důvodu může tato firma původem ze Slovinska, nabídnout svým zákazníkům nábytek té nejvyšší kvality. Stylové výrobky firmy Stilles jsou dostupné za velice rozumné ceny.

Empire

Kolekce Empire vyniká klasickým stylovým designem, který je decentně zdobený drobnými řezbami a stylovým kováním.

Memento

Jednoduché tvary skříňového nábytku spolu se zakřivenými nohomi a drobným vlnkovým zdobením dělají z Mementa elegantní doplněk interiéru.

Dante

Přizpůsobivá nábytková řada, která se hodí nejen do moderních interiérů. Originálních nábytkových sestav dosáhnete kombinováním barev.

Bidermajer

Tradiční nábytek vycházející ze stylu bidermajer, hodí se do klasických interiérů. Předností je precizní zpracování a kvalitní materiály.

La Ebanisteria

Historie španělské společnosti La Ebanisteria sahá až do roku 1968. Jejím zakladatelem se stal výrobce stolů Felipe Sánchez Vázquez. Ten se stal brzy velice známý a zakázky neměl nouzi. Bylo to hlavně díky dobrému materiálu a kvalitnímu provedení. Každý projekt pro něj byl výzvou. V polovině 80. let postavil malou továrnu a v roce 1995 byla již otevřena část současného továrenského komplexu. Klíčem k úspěchu firmy La Ebanisteria byli a dodnes jsou nejlepší stroje, zkušení specialisté a přesná ruka. Na každém kusu nábytku tak můžete vidět precizní provedení dotažené do nejmenších detailů.

Classic

Variabilní a praktické sestavy knihoven je možné konfigurovat přímo do Vašeho interiéru. Nábytek je vhodný především do pracoven a obývacích pokojů.

Attachments: