Luxusní nábytek Praha

Jste zde

Pokud již máte interiér zařízený a potřebujete ho doplnit něčím konkrétním, můžete vybírat např. z konferenčních stolků, příborníků, knihoven, postelí a mnoha dalších kategorií. V naší nabídce naleznete luxusní nábytek, který zakoupíte v naší prodejně nábytku TRIANT nábytek Kutná Hora nedaleko Prahy.
Na této stráce je nábytek tříděn podle předpokládaného umístění, nebo využití. Poté, co si vyberete místnost, kterou potřebujete zařídit, se zobrazí dělení podle jednotlivých druhů nábytku. Váš interiér tedy vybavíte přesně tím, co potřebujete.
Prohlédněte si nábytek, který je vhodný do obývacího pokoje. Široká nabídka konferenčních stolků, knihoven, TV skříněk a spousta dalších.
Do každé pracovny neodmyslitelně patří pracovní stůl a knihovna. Stačí si jen vybrat z velké nabídky několika výrobců.
Jídelna se neobejde bez pořádného jídelního stolu a kvalitních židlí. Dostatek úložného prostoru poskytnou příborníky a vitríny.
Postel s nočním stolkem je základ každé ložnice. Dámy uvítají i toaletní stolek se zrcadlem. Komody a šatní skříně nabídnou dostatek úložného prostoru.
Menší kousky nábytku vhodné pro vyplnění prázdných míst v interiéru. Veliká nabídka stolků, zrcadel, stojánků a podobně.
židle a stoly
Vyberte si stylové židle, moderní stoly, to vše v barvě na přání. Navštivte prodejnu nábytku TRIANT nedaleko Prahy.
Od židle až po sedací soupravu. Z naší obsáhlé nabídky si jistě vyberete. Látku a povrchovou úpravu si vyberete v naší prodejně.
Čalouněné i kožené sedací soupravy v různých konfiguracích. Křeslla, dvojsed, trojsed i rohové.