Designový nábytek TRIANT

Podoba designového nábytku, nebo také moderního nábytku vznikla koncem 19. století. Design nábytku se tehdy dramaticky změnil. Cílem bylo dosáhnout jednoduchého odlehčeného vzhledu, který nachá vyniknout čistým liniím a použitým materiálům. Tento přechod byl umožněn i díky novým materiálům a nýbytkářským technologiím.

Portfolio našeho designového nábytku je charakteristické čistými a jednoduchými tvary. Nabízíme především dřevěný nábytek, na kterém může vyniknout výrazná dřevěná textura. Některé nábytkové kolekce představují jakousi fúzi moderního nábytku se stylovými prvky historického nábytku. Výsledkem je velice poutavá a originální kombinace

Nábytek TRIANT

Díky svému designu se nábytek od firmy Triant hodí také k vybavení pracoven a jednacích místností, hotelů, restaurací či vináren. Každý produkt je originál, ke všem zakázkám je možnost vytvořit i atypické kusy na přání zákazníka. Společnost Triant udělá pro spokojenost svých klientů opravdové maximum. Společnost Triant nabízí kvalitní nábytek hned v několika designových kolekcích. Jedná se o kolekce Brown, Linea a Replica.

Atua

Moderní a nadčasový charakter masivního dřeva v kombinaci se super matným laminátem.

Regata

Nová kolekce designového a moderního nábytku z masivního dubového dřeva, která je navržena uznávaným designérem Petrem Šebelou.

Brown

Designový nábytek vytvořen pro ty, kteří chtějí moderní nadčasový výrobek z masivního dřeva. Unikátní kombinace ořechové textury a jednoduchého designu.

Samanta

Nábytek z dubového dřeva v klasickém designu vhodném do moderních i stylových interiérů.

Nábytek La Ebanistería

Historie španělské společnosti La Ebanisteria sahá až do roku 1968. Jejím zakladatelem se stal výrobce stolů Felipe Sánchez Vázquez. Ten se stal brzy velice známý a zakázky neměl nouzi. Bylo to hlavně díky dobrému materiálu a kvalitnímu provedení. Každý projekt pro něj byl výzvou. V polovině 80. let postavil malou továrnu a v roce 1995 byla již otevřena část současného továrenského komplexu. Klíčem k úspěchu firmy La Ebanisteria byli a dodnes jsou nejlepší stroje, zkušení specialisté a přesná ruka. Na každém kusu nábytku tak můžete vidět precizní provedení dotažené do nejmenších detailů.

Quantum

Jidinečný design kolekce Quantum kombinuje odvážné barvy, lesklé povrchy a prvky stylového nábytku. Pro všechny kteří chtějí vystoupit z davu.

Amura

Citlivá kombinace elegantních klasických linií s moderní jednoduchostí. Kolekce Amura nabízí originální nábytek především pro ložnice.

Uno de (15)

Obdobně jako u kolekce Quantum je i zde kombinován odvážný designový styl s prvky klasického nábytku. Vše podtrženo perfektní povrchovou úpravou.

Bauhaus

Jednoduchý a funkční design, důraz na nejmenší detail a perfektní povrchové úpravy. To je Bauhaus v podání La Ebanisteria.

Židle a stoly z masivu SITUS

SITUS – značka nábytku založená na ryze přírodních materiálech, promyšleném a zkušenostmi prověřeném tvaru a funkci, moderních technologiích i tradiční řemeslné dovednosti. Cílem je nabízet výrobky vysokých užitných vlastností, které vás budou provázet dlouhá léta. V naší podnikové prodejně naleznete tyto výrobky SITUS: židli Cetus 1, Cetus 3, Cetus Novia, židli Figure a stůl Bllok