TRIANT sedací nábytek

1863
1864
1560
1558
1556
1554
1564
1563
1562
1561
1559
1557
1555

Stovky tvarů a tisíce kombinací

Firma Triant se může pochlubit jednou z nejširších nabídek sedacího nábytku v Čechách. Této rozmanitosti jsme byli schopni dosáhnout díky spolupráci s dalšími českými a italskými firmami. Židle a sedací soupravy vyrábíme na zakázku. To znamená, že si nejprve vyberete tvar židle, křesla nebo sedačky, poté vyberete jednu z povrchových úprav dřeva a nakonec látku, nebo kůži. V naší podnikové prodejně máme k dispozici mnoho vzorníků látek v nejrůznějších odstínech a vzorech. Látky je přitom možné kombinovat (například použít jinou látky na sedák a opěrák)

Nejen do historických interiérů jsou určeny stylové židle, u kterých je možné kombinovat různé povrchové úpravy a čalounění.
Křesla a pohovky klasického designu výborně doplní zámecké i jiné stylové interiéry. V nabídce naleznete sezení pro jednu až tři osoby.
Design vychází z klasických stylových židlí, ale styl těchto židlí se přizpůsobil aktuálním trendům moderních interiérů.
Křesla, pohovky a taburety jejichž styl je založen masivní dřevěné konstrukci. V nabídce naleznete sezení pro jednu až tři osoby.
Celo-čalouněné sedací soupravy v různých konfiguracích. Zakázková výroba ve vybrané látce.
Sedací nábytek z masivního dřeva amerického ořechu a oceli, čalouněné pravou kůží. Vzhled křesel vychází z designových ikon dvacátého století. E-shop