TRIANT

Jste zde

5000
4998
3962
3815
2537
814
812
806
816
815
809
808
807
810
811
813

Kvalitní stylový nábytek firmy Triant

Firma Triant byla založena již v roce 1991 a od svého vzniku nasbírala nejen mnoho zkušeností a spokojených zákazníků, ale také vystoupala na přední příčky českého trhu se stylovým nábytkem a tuto pozici si drží dodnes. Spojení kvality a příjemného designu spolu s přijatelnou cenou, je ojedinělá kombinace. S nábytkem od společnosti Triant můžete kompletně zařídit nejen jídelny, obývací pokoje nebo ložnice vašich domovů, ale také pracovny či rodinné bary.

Díky svému designu se nábytek od firmy Triant hodí také k vybavení pracoven a jednacích místností, hotelů, restaurací či vináren. Každý produkt je originál, ke všem zakázkám je možnost vytvořit i atypické kusy na přání zákazníka. Společnost Triant udělá pro spokojenost svých klientů opravdové maximum.

Společnost Triant nabízí kvalitní nábytek hned v několika kolekcích. Jedná se například o kolekce Classic, Elegance či Harmony, které zaujmou příznivce klasického stylového nábytku. Pro příznivce jednoduchých tvarů a čistých linií jsou připraveny kolekce Brown, Linea a Replica.

Moderní a nadčasový charakter masivního dřeva v kombinaci se super matným laminátem.
Nová kolekce designového a moderního nábytku z masivního dubového dřeva, která je navržena uznávaným designérem Petrem Šebelou.
Nábytek z dubového dřeva v klasickém designu vhodném do moderních i stylových interiérů.
Nábytková řada vyrobená z masivního dřeva a kvalitní ořechové dýhy. Design si inspiruje českým historismem. Předností je velká variabilita.
Nábytkový soubor v třešňovém dřevě navržen nejlepšími českými architekty. Tvarová jednoduchost zajišťuje tomuto souboru vysoce nadčasový efekt.
Nábytkový soubor reflektující nejnovější trendy ve stylovém nábytku. Jedinečné detaily nejlépe vyniknou v patinovaných povrchových úpravách.
Kvalita za rozumnou cenu - to je fráze, která stála za vznikem nábytkové řady Grand. Použité technologie i materiály zůstávají na nejvyšší úrovni.
Designový nábytek vytvořen pro ty, kteří chtějí moderní nadčasový výrobek z masivního dřeva. Unikátní kombinace ořechové textury a jednoduchého designu.
Kolekce nábytku Linea na první pohled upoutá čistý a nápaditým designem. Použité dřevo z amerického ořechu dodá nábytku jedinečný styl a kresbu. E-shop
Výrobky kolekce Verona vznikají ve spolupráci s italskou firmou. V nabídce naleznete především nejrůznější druhy jídelních a konferenčních stolů.