Stilles

Počátky firmy Stilles sahají až do roku 1945, kdy pan Durn spojil malou skupinku tesařů, kteří se začali starat o obnovu starého nábytku. Později přidali do své nabídky výrobu nábytku na zakázku. Poptávka po jejich kvalitních výrobcích se však stále zvyšovala, a tak v roce 1970 vznikla společnost Stilles, stylový nábytek a vnitřní vybavení.

Od začátku své působnosti si tato společnost nasbírala nespočet zkušeností, které při své tvorbě aktivně uplatňuje. Z tohoto důvodu může tato firma původem ze Slovinska, nabídnout svým zákazníkům nábytek té nejvyšší kvality. Zároveň má k dispozici kolekce dobového i moderního nábytku na objednávku pro hotely a další provozní zařízení. Stylové výrobky firmy Stilles jsou dostupné za velice rozumné ceny.

Společnost Stilles v současné době zaměstnává 180 pracovníků, kterým vytváří příjemné pracovní prostředí a zároveň zaměstnává skupinu kvalifikovaných odborníků v oblasti designu a výroby.

Nábytek propracovaný v těch nejjemnějších detailech, navržený speciálně pro milovníky luxusu. Pro zdůraznění exkluzivity nábytku je používáno kvalitní ořechové dřevo a nábytek je zdobený intarzií.

Kolekce inspirovaná barokem, která díky použití rozmanitých tvarů uspokojí romantiky i milovníky moderních interiérů.

Tradiční nábytek vycházející ze stylu bidermajer, hodí se do klasických interiérů. Předností je precizní zpracování a kvalitní materiály.

Přizpůsobivá nábytková řada, která se hodí nejen do moderních interiérů. Originálních nábytkových sestav dosáhnete kombinováním barev.

Kolekce Empire vyniká klasickým stylovým designem, který je decentně zdobený drobnými řezbami a stylovým kováním.

Jednoduché tvary skříňového nábytku spolu se zakřivenými nohomi a drobným vlnkovým zdobením dělají z Mementa elegantní doplněk interiéru.

Kolekce White Barok je určena nejen do moderních interiérů, ale i interiérů v klasickém stylu. Nábytku dominuje bílá barva a podtrhuje tak romantický vzhled každé místnosti.