Paged

Jste zde

Kvalita za rozumnou cenu

Historie firmy Paged Meble sahá až do roku 1881 kdy byla v polském městě Jasenice založena továrna na výrobu nábytku s ohýbaného dřeva. Během druhé světové války došlo k devastaci již velkého a prosperujícího podniku. Výroba byla obnovena až po válce, kdy došlo k jejímu znárodnění. Po privatizaci, která začala v roce 1993 se firma Paged Meble neustále rozrůstá.

Mimo židlí jsou v její nabídce i stoly a stolky a její dceřiné firmy vyrábějí i skříňový nábytek. Úspěch firmy umožnil růst výrobních kapacit a výrobu desítek typů židlí nejrůznějších konstrukcí. Díky kvalitní konstrukci a zpracování židlí firma Paged realizovala i mnoho hotelových zakázek.

Firma Triant je exkluzivním prodejcem židlí a stolů Paged. Velkou část sortimentu si můžete prohlédnout v podnikové prodejně v Průhonicích, kde jsou k dispozici i vzorky povrchových úprav a čalounění. Naši prodejci Vám rádi poradí s výběrem vhodné kombinace.

Designové i stylové židle vyrobené z bukového, nebo dubového dřeva. Vše dostupné v různých povrchových úpravách a čalounění.
Bukové a dubové stoly v moderním stylu. Velký výběr rozměrů a kvalitní rozkládací mechanismy. Povrchové úpravy na přání zákazníka.