La Ebanistería

Jste zde

841
842
840
839
838
837

Designový nábytek inspirovaný klasikou

Historie španělské společnosti La Ebanisteria sahá až do roku 1968. Jejím zakladatelem se stal výrobce stolů Felipe Sánchez Vázquez. Ten se stal brzy velice známý a zakázky neměl nouzi. Bylo to hlavně díky dobrému materiálu a kvalitnímu provedení. Každý projekt pro něj byl výzvou. V polovině 80. let postavil malou továrnu a v roce 1995 byla již otevřena část současného továrenského komplexu.

Klíčem k úspěchu firmy La Ebanisteria byli a dodnes jsou nejlepší stroje, zkušení specialisté a přesná ruka. Na každém kusu nábytku tak můžete vidět precizní provedení dotažené do nejmenších detailů. Společnost La Ebanisteria chce pro své zákazníky to nejlepší, a proto se neustále snaží zlepšovat svoje služby a zařízení.

Díky moderním výrobním technologiím, práci s vysokým leskem a vytváření jedinečně strukturovaných povrchových úprav vytváří La Ebanisteria moderní designový nábytek. Elegantně kombinuje křivky stylového nábytku, čisté linie, vysoký lesk a sklo. Vysledkem jsou naprosto originální kousky nábytku.

Jedinečný design kolekce Quantum kombinuje odvážné barvy, lesklé povrchy a prvky stylového nábytku. Pro všechny kteří chtějí vystoupit z davu.
Citlivá kombinace elegantních klasických linií s moderní jednoduchostí. Kolekce Amura nabízí originální nábytek především pro ložnice.
Obdobně jako u kolekce Quantum je i zde kombinován odvážný designový styl s prvky klasického nábytku. Vše podtrženo perfektní povrchovou úpravou.
rusky Variabilní a praktické sestavy knihoven je možné konfigurovat přímo do Vašeho interiéru. Nábytek je vhodný především do pracoven a obývacích pokojů.
Jednoduchý a funkční design, důraz na nejmenší detail a perfektní povrchové úpravy. To je Bauhaus v podání La Ebanisteria.
Hlavním cílem kolekce Nordik je vytvoření moderního a nadčasového designu za pomoci čistých linií.