100X100 Classico

Italská společnost 100X100 Classico [čento per čento klasiko] se zabývá výrobou interiérového nábytku, který v sobě spojuje moderní design s tradičním vzhledem. V nabídce je interiérový nábytek ve stylu renesančním, barokním, empírovém a moderním.

Hlavním cílem společnosti je respektování životního prostředí. Na výrobu nábytku používá nejkvalitnější masivní dřevo, které pochází z obhospodařovaných lesních oblastí. Okouzlující krajina Itálie je po staletí inspirací nejlepším řemeslníkům s velkou kreativitou a vynikajícími schopnostmi, které využívají při realizaci jedinečných interiérů. Přirozenou krásu masivního dřeva zdůrazňují precizní povrchové úpravy a voskování včelím voskem. Každý kus nábytku tak představuje tradiční mistrovský kousek. Firma 100X100 Classico neustále rozšiřuje sortiment výrobků díky kreativitě předních italských designérů a díky pokročilému technologickému zpracování.

Jídelní stoly, příborníky a židle v klasickém stylu promění obyčejnou jídelnu v umělecké dílo. Nábytek vynikne v elegantních světlých nebo v hřejivých tmavých tónech.

Vysoké i nízké vitríny v klasickém stylu. Díky kombinaci skla a dřeva jsou stylovým a zároveň moderním prvkem domácnosti. Otevřené i zavřené knihovny jsou nejen funkčním, ale i stylovým doplňkem interiéru.

Klasické komody v mnoha variantách i barvách. Jsou vyrobeny z kvalitního dřeva. Díky preciznímu zpracování detailů vynikají čisté linie, které dodávají elegantnost a jednoduchost.

Stolky v různém provedení a široké škále barev. Díky svému přírodnímu a elegantnímu vzhledu je lze volně kombinovat s jakýmkoliv jiným nábytkem.

Postele, šatní skříně a noční stolky v sobě skrývají eleganci v tradičním stylu. Elegantní design ložnice podtrhují klasické romantické tóny a motivy.

Stolky různých barev i velikostí v sobě ukrývají elegantní design propojený s funkčností. Každé místnosti dodají nádech elegance a klasického stylu.

Elegantní nábytek pro výbavu obývacích pokojů v klasickém stylu. Obývací pokoj se díky spojení elegantních designových linií s bohatými dřevěnými tóny stane moderním a útulným místem.

Praktické psací stoly a křesla na kterých díky perfektní povrchové úpravě vyniknou příjemné hřejivé tóny dřeva. Z každé pracovny tak udělají příjemné místo k práci.

Jídelní stůl je dominantou každé jídelny. Stoly lze volně kombinovat s klasickými židlemi dle Vaší fantazie, vytvořit tak lze velké množství kombinací.

Široká nabídka hranatých i oválných zrcadel v různých barvách i provedeních. K dispozici jsou elegantní moderní zrcadla nebo bohatě zdobená v klasickém stylu. Jsou ideálním doplňkem každého interiéru.