Značky

Jste zde

V této sekci naleznete veškerý nabízený nábytek rozdělený podle obchodních značek jednotlivých výrobců. Nábytek je dále dělený do kolekcí (nábytkových řad). Výrobky v jednotlivých kolekcích většinou sdílejí design a dají se vhodně kombinovat.
Nábytek pod značkou Triant se vyrábí v České republice. Je tedy možné vyrábět i atypické rozměry a povrchové úpravy. Produkty ostatních značek pocházejí od prověřených evropských výrobců.
Český výrobce stylového a designového nábytku s mnohaletou tradicí. Nábytek vyniká výborným poměrem ceny a kvality. Výroba nábytku na míru.
Široký výběr židlí, křesel a sedacích souprav. Čalounění a povrchové úpravy dle vlastního výběru.
Český výrobce židlí a stolů z masivního dřeva. Za perfektní design a precizní provedení firma získala několik cen.
Klasický nábytek značky Scappini zaujme bohatým zdobením ve stylu baroka i elegantními liniemi a důrazem na detail.
Designový nábytek vyrobený nejmoderněnšími postupy s nádechem klasického designu. Španělský výrobce s exkluxivními kolekcemi originálního nábytku.
Italský výrobce prvotřídního klasického nábytku. Respekt k životnímu prostředí a použití kvalitních materiálů patří mezi hlavní hodnoty firmy.
Firma jejíž doménou je produkce kvalitního stylového nábytku za rozumnou cenu. V nabídce jsou nově zařazeny nábytkové kolekce pro moderní interiéry.
Luxusní pohovky od anglického výrobce DURESTA patří již 75 let k tomu nejlepšímu co můžete mít.
Dánská značka designových židlí a stolů s převážně koženými sedáky a kovovými podnožemi.
Vysoké slevy na vystavený, nebo použitý nábytek.