Váš lepší domov (rusky)

Stylish Livingrooms

russian text

2762

Luxusní nábytek od českého výrobce

russian

Stylový nábytek

Klasický styl, nadčasový design a prvotřídní zpracování vystihuje stylový nábytek z produkce firmy Triant. Ostatní nábytek musí splňovat nároky ještě vyšší. Triant patří mezi přední prodejce stylového nábytku na českém trhu.

Designový nábytek

Po mnohaletých zkušenostech s výrobou a prodejem stylového nábytku nabízí firma Triant i nábytek designový. V nabídce naleznete nábytek pro moderní interiéry s designovou návazností na stylový nábytek. Výsledkem je jedinečná trendová kombinace.

Český výrobce nábytku

Firma Triant vznikla v roce 1991 a od té doby se specializujeme na výrobu kvalitního stylového a designového nábytku.
Jako výrobce stylového nábytku zaujímáme na českém trhu přední postavení.

Podniková prodejna

V naší podnikové prodejně v Průhonicích si na vlastní oči můžete prohlédnout vzorky nábytku Triant i jiných prodejců. Přijďte zalistovat v katalozích českých, italských a španělských výrobců toho nejlepšího nábytku.

Výroba nábytku na míru

Velkou předností nábytkových řad Triant je flexibilní výroba v Kutné Hoře. Pokud si nevyberete z naší standardní nabídky, můžeme Vám nábytek vyrobit na míru. Se zakázkovou výrobou máme mnoho zkušeností.

Židle a stoly

Díky dlouholeté spolupráci s italskými firmami můžeme nabídnou široký výběr stylových i designových židlí a stolů za rozumné ceny. Samazřejmostí je možnost výběru povrchové úpravy a čalounění.

Sedací soupravy

Sedací souprava neodmyslitelně patří do každého obývacího pokoje. V naší nabídce naleznete kvalitní kožené i látkové sedací soupravy, křesla a pohovky. Samozřejmostí je široká nabídka látek a kůží.

Hotelový nábytek

Známe potřeby hoteliérů a restauratérů a umíme jim vyhovět. Nabízíme širokou škálu produktů vhodných pro hotelové použití a jsme schopni vyrobit na míru. O našich zkušenostech se můžete přesvědčit v referenční listině.

Jak objednat nábytek

Celý proces objednání zboží je velice jednoduchý, stačí navštívit prodejnu, nebo nás kontaktovat a my už Vám vše vysvětlíme. Poskytujeme i dopravu a montáž.

Náš web stále vylepšujeme

Připravujeme pro Vás další kategorie a značky. Můžete se také těšit na nové fotky produktů, galerie, povrchové úpravy dřeva a mnoho dalších.