Jak můžu vědět, že se mi nábytek bude líbit?

Na českém trhu působíme již 25 let. Za tuto dobu jsme si dokázali vybudovat vztahy s mnoha zákazníky, kteří se k nám rádi vracejí. Náš personál udělá vše pro to, abyste s nábytkem byli spokojeni. Dokážeme si představit, jak bude váš interiér vypadat, doporučit vhodné kusy, případně vám rozmluvit ne příliš vhodná řešení. Základy společnosti Triant jsou v dobré pověsti a referencích

Nevím, co by se mi nejlépe hodilo do interiéru. Poradíte mi?

Ano. V prodejnách máme zkušený personál, který dokáže poradit jak s výběrem nábytku, tak s jeho rozmístěním v interiéru. Rádi vám doporučíme i barevné kombinace bytového textilu a tapet. Pokud byste rádi využili profesionálních služeb, doporučíme vám zkušeného architekta, který zaručí, že váš interiér bude vypadat "jako z časopisu".

Umíte udělat jiný rozměr výrobku?

Ano. Ve většině případů lze udělat výrobek v jiném rozměru i s úpravou designu/funkčnosti. Rozměry židlí měnit nelze.

Umíte vyrobit nábytek v odstínu, který mám na svém starém nábytku?

Ano. Pokud nám dodáte vzorek odstínu, ve většině případů můžeme povrchovou úpravu napodobit. Další možností je vybrat jeden z našich standardních odstínů, který se k vašemu nábytku hodí nejvíce.

Musím za nábytek platit předem?

Ano. Jedná se o zakázkovou výrobu, kdy je nábytek vyráběn přesně podle Vašich představ a specifikace. Záloha ve výši 50% je v takových případech standard.

Jaká je dodací lhůta?

Standardní dodací lhůta je 8 týdnů. Dodací lhůta se může mírně měnit v závislosti na vytížení výroby. O současné dodací lhůtě Vás bude informovat prodejce.

Máte nábytek skladem?

Okamžitě dostupný je pouze nábytek vystavený na prodejně. Běžně zákazníkům poskytujeme možnost výběru odstínů, případně úpravy rozměru. Nábytek proto vyrábíme až po obdržení závazné objednávky.

Kde najdu ceny vašich výrobků?

Téměř všechen nábytek vyrábíme na zakázku. Děláme ho v různých povrchových úpravách, případně s různým čalouněním. Různé kombinace znamenají také různé ceny. Rádi vám sdělíme ceny vybraných výrobků nebo celých kolekcí na základě vyplněného poptávkového formuláře u jednotlivých výrobků nebo po telefonu.

Zařídíte dopravu a montáž nábytku?

Ano. Máme vlastní nákladní auta a zkušené pracovníky, kteří dopraví nábytek v pořádku až k vám. Následně vše vynesou a smontují na určeném místě.