Stůl Ginger

Začínáme si připadat, jako experti na výrobu jídelních stolů! Máme zde další novinku celou z masivního dubového dřeva. Nohy stolu jsou usazeny pod úhlem, takže stůl v krajích nevytváří ostré rohy. Pohodlně se kolem něj prochází a je tak i bezpečnější pro děti. Průřez nohy je vidět i v horní desce a perfektně na něm vynikne použité masivní dřevo.

Právě usazení nohy, a všechny její úhly jsme několik měsíců ladili na prototypech. Výsledkem je vyvážený elegantní stůl z masivního dřeva, který na první pohled zaujme a zároveň nepůsobí příliš extravagantně. Stůl perfektně zapadne do moderních a rekonstruovaných interiérů.

Výstavě Designshaker vládl masiv od Triantu

Poctivý přírodní masiv může působit až neuvěřitelně vzdušně a elegantně. Tento poznatek si odnesli návštěvníci 6. přehlídky interiérového designu Designshaker, který letos ovládl český výrobce Triant se svou kolekcí masivních stolů. Vyvinul ji ve spolupráci s designérem Petrem Šebelou a těží z unikátní kombinace tradiční dřevěné desky a moderních kovových noh.

Kolekce Regata z masivního dubu

Triant představil novou kolekci designového nábytku s názvem Regata. Cílem kolekce je nabídnout zákazníkům moderní nábytek s nadčasovým a jednoduchým designem, který je vyroben z masivního dřeva. Kolekce Regata se vyrábí z dubového masivu. Na objednávku lze nábytek vyrobit i z jiných tvrdých dřevin a v kombinaci s barevnými dvířky a zásuvkami.  Za designem stojí Petr Šebela, jehož návrhy nábytku v minulosti získaly několik ocenění. Nábytkem Regata lze zařídit celý interiér od obývacího pokoje po pracovnu. Celá kolekce s skládá z 330 modelů nábytku. Skřínky a stolky jsou nabízené v různých konfiguracích a rozměrech aby perfektně zapadly do daného interiéru. V Regatě se mísí precizní a čisté provedení moderního nábytku s použitím masivního dřeva, výsledný produkt působí luxusně a zároveň nechá vyniknout použité dřevo.

Stačí tři slova: kvalita, design a česká výroba

Takto by se dala charakterizovat nová kolekce nábytku přední české značky Triant, která je na trhu více než 25 let. Po klasickém sortimentu, kterého se výrobce nevzdává, přichází na trh s novou řadou ATUA, která má moderní a přesto nadčasový charakter. Není vyrobena jako většina ostatního nábytku z dřevotřísky, ale z masivní spárovky, tedy pravého přírodního dřeva. Navíc je díky nepoužití vystouplých úchytek ergonomická. Úchytky nahrazují decentní lišty z masivního dubového dřeva. Čelní plochy jsou opatřeny matným laminátem.